Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 17:11 
ten Flash 5X by byl mnohem perspektivnější než 4X . :wink:


Nahoru
   
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 17:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
barny : A jak je to teda s tim provozem na 35 nebo 40 Mhz ??? to se da nejak menit v datasheetu je napsany ze to de snadno zamenit ?? :?: 8O
Bych chtel byt na ty 40 kdyz uz to ma bejt i na to auto :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 17:27 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
No v zasade by ti stacil i Laser4FM, v jinu 3999,- -ma delta mix a motylek, celikosti vychylek,revers, bohuzel nema pamet na modely, musel bys to furt prenastavovat... ty flashe maji pameti na modely, asi bych sel do toho 4X... a nabijecka bud neco od belu nebo aqc.... a nebo treba CG340, kdybys pouzival jen nimhy a nicd tak by ti stacil, a je za prijatelnou cenu... ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 17:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Myslim ze bys musel vymenit celej VFmodul, abys mohl provozovat na tom druhym pasmovym rozpeti, jestli se to tak da rict... ;) musis si rict pri koupi jestli chces VFmodul ladenej na 35/40MHz a jakej kanal a oni ti podle toho daji krystaly... kdybys chtel provozovat 35 i 40, musel bys mit dva VFmoduly a ty stridat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 18:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
ÁÁÁ jóóóó tak uz to chapu takze kdyz budu kupovat novou tak jim proste reknu ze to chci na 40Mhz a jakej kanal (no to je taky mazec je jich 22 na 40 Mhz sem se dival 8O tak kterej vybrat :?: ) a oni to tak objednaji. No jo a nebudou chtit ti hladi nejakej priplatek ??? :D Tak ted jenom vybrat mezi Laserem 4 nebo Flashem 4 5flash bych asi vyradil to uz je celkem mazec ... nejakejch 5200,- a Flash 4 4450,- a Laser 4 3800,- ceny na www.hobbyteam.cz 8) No rozdil mezi nema je o nejakej ten malej regl (kterej bych mel taky koupit) :D Aha ale zas ty 4ky Las. i Flash maji prijmac s jedoduchym smesovanim a 5ka s dvojim :? 5ka ma superslim a ty 4ky maji HFS - 04MI+ :roll: no a jeste abych s toho nebyl malo blbej tak servo maj 4ky HS- 300 a 5ka HS - 422 :roll: dalsi rozdil mezi tema flaskama 4 a 5 ze 5ka ma navic 3 letove rezimy 3 polohovy prepinac el. reglu otacek no a jeste jakysi mix pro flaperony pro ovladani kridelek dvema servy s mixovanými klapkami a programovatelnym trimovanim vyskovky uff :roll: (to sem opsal z casaku RCM pelikan :) ) Tak nevim :( ja jako zacatecnik, kterej se vidi max. u nejakyho dvouplosnika nebo spitfira asi nebu takovyhle vymozenosti potrebovat ze jo ?? Tak ze asi idealni kompromis by mohla bejt ta Flash 4 protoze ma i tu pamet kterou bych asi vyuzil pac budu mit vlastne 3 modely a z toho jedno auto :) :wink:
Fuj to sem se rozepsal :P :roll: tak ted me to vysvetlite :D :D :D Diky vsem za trpelivost z takovym otravem jako jsem ja :) :lol: :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 18:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, skoro presne tak to s tema kanalama je, ale oni to nebudou objednavat-maji na sklade treba 6vysilacu Flash4Xs VFmodulem vyladenym pro35MHz a 6vysilacu Flash4X s VFmodulem vyladenym pro 40Mhz, a potom uz jen primo na prodejne vezmou krystal s kanalem v pasmu 35/40 kterej si vyberes a soupnou ti ho do vysilace... takze si muzes vysilac koupit primo v prodejne a nemusis cekat az ti ho objednaj... ;) a priplatek chtit nebudou, je to normalni praxe... ;) bral bych ten Flash, uz kvuli tem pametem na modely, cenovej rozdil Flash4XLaser4 je minimalni... a dvoji smesovani ti celkem nemusi motat hlavu, protoze stejne nebudes litat kdovi jak daleko nebo s kompozitovejma vetronema, takze jednoduchy smesovani ti bohate staci... a ty serva jsou oboje standartni, take rozdil nula nic... :) a flaperon asi taky nepouzijes...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 18:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
Tak je myslim rozhodnuto. Ted budu do pondelka mimo NET :( ale v pondeli se popr. zase ozvu :D


P.S. SPECIAL THANKS TO CZERNITKO za vycerpavajici odpovedi :D :wink: :D And to this web and all users for exitence :)) 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2004 18:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
no jo, ja vim, sem trochu ukecanej,... 8) :lol:
ten Flash4X ti budestacit, jestli shanis toho spita tak co treba tohle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.06.2004 11:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2004
Příspěvky: 142
StanY - upřímnou soustrast, jsem na tom úplně stejně. Jako začátečník jsem koupil Skylarka a mám úplně stejný problémy jako ty. Já mám i 7článek, ale ani s ním to nechce lítat. Dopracoval jsem se k tomu, že ho házím pod mírný kopeček nad lán obilí a dělám 10ti až 20ti sekundové skoky. jednou jsem se trefil do cesty a odnesla to obě serva. Je to všechno hrachovina, nic nemá žádnou značku. Divím se, že to distribuuje Pelikán. )Jo taky mně nabízel, ať to pošlu k reklamaci. ) Nemám to až tak daleko a tak uvažuji, že tam zajedu a nechám si to předvést. Objednal jsem si plánek Ušáka od Skočdopoleho a budu se učit na něm. Howg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.06.2004 12:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
co je to za sedmiclanek??? ze nelita, to znamena ze se chova porad stejne-ze malo tahne?? ze pada na stranu?? nestoupa?? na plny plyn motor tahne dolu??? jestli uz ma motor dostatecnej tah, zkusil bych upravit ulozeni motoru a vyosit ho nahoru-tak aby tahnul hore, popripade jeste trosinku podlozit nabezku kridla, a jak je to s negativy??? jsou na tech usich vubec nejaky??? jesli ne mozna by stalo za to pokusit se naky udelat- nevim jestli nahratim, myslim ze kridlo je jen polystyren potazenej nakym plastem..??? mozna upevnit do sablony a podlozit a potom z dalky ofukovat fenem, aby se to dostatecne zahralo a zkroutilo a pritom nepropalilo.. .asi by to chtelo hodne opatrnosti, nebo potom zkusit ohnout ucho mechanicky-do vnjesiho predniho a vnitrniho zadniho rohu upevnit kousek dratu nebo pevneho silonu nebo kousek tenkyho uhliku a stahnout tim ty dva rohy k sobe-tim by se mohly vytvorit aspon naky negativy... vzepeti to ma myslim dostatecny, tekze pak uz by mohl byt problem jen v tezisti nebo ve vaze-pokud budu predpokladat ze to neni moc tezky(nevim ale kolik vam to vazi!), pak bych zkusil zaexperimentovat pobliz vysoke travy s tezistem, at uz posouvanim baterek nabo dovazovanim, pulku, tretinu a mezipolohy a podobne... a pak uz opravdu nevim, snad jen vysokej strom,tvrdej asfalt a nebo popelnice... :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.06.2004 12:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jestli je to moc tezky zkusil bych pouzit lipolky, ale to uz sme opet u kupovani komplet novyho vybaveni ktery uz by opet nemelo smysl strkat do neceho takovyho jako je skylark, kdyz by naslo uplatneni na mnohem zajimavejsich a perspektivnejsich mistech...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.06.2004 15:30 
Dedek : Ušáka ti jenom doporuÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.06.2004 15:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2004
Příspěvky: 142
V tom Skylarku je originál 6ti článek Ni-Cd 2/3A 600 mAh, já tam dávám 7mi článek Ni-Cd 2/3A 600 mAh. Do toho ušáka bych skusil v první fázi střeva ze Skylarka a potom popřípadě dle návodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.06.2004 18:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
a neni to trochu skoda, davat do letadla nekvalitni prijimac kdyz uz mas kvalitni vysilac???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.06.2004 18:37 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2004
Příspěvky: 142
Co myslíš ,,nekvalitním" přijímačem. Je sice jen tišták ve folii, ale je lehkej a plní všechny funkce.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: kope a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz